Nasza historia zaczyna się początkiem roku 2012, kiedy to powstał w Bielsku-Białej pierwszy autoryzowany salon i serwis marki Ducati, obejmujący swoim zasięgiem całość województwa śląskiego. W kwietniu 2012 do naszej oferty dołączyły motocykle Triumph.


W marcu 2013 roku powstał nasz kolejny salon, tym razem w Krakowie, który kontynuuje najlepsze doświadczenia i tradycje salonu w Bielsku-Białej. Nowy salon to również marki Ducati oraz Triumph wraz z pełną ofertą oryginalnych ubiorów i akcesoriów dedykowanych tym markom.


Dla wygody naszych Klientów oferujemy nie tylko możliwość zakupu motocykla ale również pełnej gamy ubiorów i akcesoriów motocyklowych. Jesteśmy przedstawicielem w Polsce firm: Rizoma, Lightech, CNC Racing, Bell Helmets, GPR Exhaust, Termignoni, Zard i wiele, wiele innych.
Poza pomocą przy wyborze odpowiedniego motocykla nasi doradcy zadbają również o bezpieczny strój motocyklowy i pomogą w jego doborze. Nasi Klienci mogą również liczyć na procesjonalną obsługę i doradztwo przy wyborze akcesoriów do swoich motocykli.


Naszym priorytetowym celem jest jak najlepsza i najszybsza obsługa techniczna zakupionych w naszych salonach motocykli. Dzięki wysokiej klasy specjalistom pracującym w naszym dziale serwisu którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach organizowanych przez Ducati i Triumph jak również dzięki profesjonalnie wyposażonemu serwisowi wszyscy nasi Klienci mogą być pewni, że zapewniamy wszystkim motocyklom obsługę zgodną z najwyższymi standardami obu marek.
Aby zapewnić jeszcze więcej komfortu zapewniamy bezpłatny odbiór motocykla z terenu województwa śląskiego i małopolskiego wszystkim Klientom, którzy chcą skorzystać z naszych usług serwisowych. Usługa ta jest bezpłatna dla wszystkich Klientów i jest realizowana specjalnie przygotowanym pojazdem do bezpiecznego transportu Państwa motocykli.

 

Eurorider to znacznie więcej niż tylko salon motocykli. Możecie Państwo być pewni że zawsze spotkacie się z miłą i profesjonalną obsługą, która pomoże w wyborze właściwego motocykla, zaproponuje odpowiedni ubiór i akcesoria oraz również odpowiednią formę finansowania zakupu motocykla.

 

Zapraszamy do miejsca stworzonego przez pasjonatów motocykli, zakochanych w dźwiękach silnika i w swojej pracy. Miejsca, które jest przyjazne wszystkim motocyklistom, bez względu na markę, wiek i typ motocykla.
Jeżeli łączny nas wspólna pasja – wystarczy nas odwiedzić by przekonać się, że trafiliście w wyjątkowe miejsce…